Koberce čištění Hradec Králové

Se strojovou kotoučovou metodou Hradec Králové dokonale vyčistíte váš koberec

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a nyní bychom se chtěli podrobněji zmínit o našem čištění koberců. Hloubkové strojové čištění koberců v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Hradec Králové provádíme nejúčinnější metodou, která je v současné době dostupná a ověřená, protože se neustále snažíme jít s dobou a hledat stále účinnější metody čištění, abychom tak při práci mohli dosahovat těch nejlepších výsledků.

Koberce čistíme kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce. Je to metoda, která se výrazně liší, od doposud nejpoužívanější extrakční metody čištění, která však nemůže kvůli svému postupu zajistit skutečně hloubkové čištění koberců. Jedná se o pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše ke všemu probíhá v jedné fázi – z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte.

Jde…

Jde tedy o pouze povrchové, který koberec nevyčistí do hloubky a ani jej nijak nedezinfikuje. Další jeho nevýhodou je, že u této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy a skvrny, které majitel na koberci samozřejmě nechce. Koberec není jednotný a to není určitě výsledek, jaký si zákazník přál.

Bohužel se klienti napoprvé nechají zmást a zlákat levnější cenou, ale potom toho litují. Je logické, že je tato metoda levnější než strojová metoda. Protože strojová metoda skutečně funguje. Protože je jednak fyzicky náročnější a námi je realizována pomocí nejpokročilejších úklidových technologií, takže tomu odpovídá cena. Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat. Pomocí strojového čištění můžete vyčistit opravdu prakticky cokoli.

Naposledy…

Naposledy jsme navštívili domácnost, kde měli v obývacím pokoji světlý béžový koberec špinavý od šípkového čaje. Paní se to prý nejdříve snažila vyčistit sama, ale skvrna byla stále trochu vidět a paní se bála, aby si hrubším kartáčem nepoškodila koberec. Což bylo velice rozumné, protože poškodit vlasová vlákna koberce je velice snadné. Ale naši zaměstnanci s tou skvrnou už poradili.

Strojová metoda je rozhodně lepší než ta extrakční, a pokud chcete mít koberce čisté a nezničené, je lepší se na ni nespoléhat. Proto je opravdu lepší se spoléhat na strojovou kotoučovou metodu. Je sice dražší, ale za to přináší opravdu vynikající výsledky. Paní s manželem byli s naší prací spokojení. Což nás samozřejmě těší, protože není lepší vizitkou firmy než spokojený zákazník.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *