Hradec Králové čištění podlah

Podlaha od voskovek a barviček? Pro „Strojní mytí podlah Hradec Králové“ žádný problém

Kdo má děti, asi tenhle příběh zná, a jestli ne, tak mi prosím, prosím řekněte návod, jak to děláte, že nemáte všechno pomalované, od podlahy, po stěnu až nábytek. Mám dvě malé děti, kteří asi ze všeho nejradši kreslí. No, kreslí, nevím, jestli se tomu tak dá říct, oni spíš čmárají.

strojové čištění Hradec KrálovéČmárají…

Čmárají všude a po všem a nejde je zastavit. Už sem si říkala, že jim voskovky a pastelky zabavím, ale na druhou stranu jim nechci utnout jejich kreativitu. No takže prostě malují dál a já čekám, až z toho vyrostou.

Nejhorší, nebo nejpomalovanější, je situace u nich v pokoji, kdy jim sice dáte papír, ale na něm se objeví jenom dvě malé čárečky a všechno ostatní je namalované přímo na zemi.

Moje…voskování dřevěné podlahy

Moje rozčílení dosáhlo jednoho dne vrcholu, tak jsem se rozhodla zavolat si pomoc, která mě šmáranců na zemi spolehlivě zbaví. Narazila jsme na firmu Hradec Králové čištění podlah, která patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem.

Mimo mnoho kladných referencí mě o jejich volbě přesvědčilo i to, že nepůsobí jenom na českém trhu, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu, kde je konkurence daleko větší, než u nás.

Co se týče…

jak na čistou podlahuCo se týče čištění podlah, jsou schopni zbavit nečistot téměř jakýkoliv povrch, takže plovoučka od barev by neměla být problém. A taky, že nebyla.

Výsledek byl opravdu parádní, podlaha ne jenom, že nenesla žádné známky dětských obrázků, ale šlo na ní krásně vidět, jak je opět po letech dokonale čistá.

Zaměstnanci A SERVISU se zaměřují na strojové čištění podlah pomocí kotoučového stroje. Postupují tak, že pomocí kotoučového stroje podlahu nejdříve důkladně vydrhnou pomocí účinné čistící chemie.

Poté…

Poté co je povrch důkladně vykartáčován přijde na řadu pečlivé odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti. To vše provedli pomocí výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali doschnout. No, musím vám říct, že proces to byl opravdu hodně složitý a jsem jenom ráda, že ho někdo udělal za mě. Na cizí práci se totiž vždycky dobře dívá a ještě líp, když někdo pracuje za vás.

S výsledkem…jak vyčistit starou parketovou podlahu

S výsledkem jsem byla hodně spokojená. Co mě ale překvapilo ještě víc byl přístup zaměstnanců. Co jsem zvyklá od řemeslníků a podobných pracovníků jsou to většinou takoví hu hu chlapi, kteří sice svou práci udělají, ale… ale znáte to.

Naopak zaměstnanci A SERVISU byli opravdu milí chlapíci, se kterými se dalo i docela dobře popovídat a tak když čistili podlahu nepřipadala jsem si jako stavební dozor, ale prostě dobře. Celou dobu vystupovali jako profesionální tým pečlivě proškolených lidí.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *