LSG nátěr trvanlivost

S odstraněním plísně se spolehněte na úklidovou firmu likvidátor plísní Hradec Králové

Nikdo z nás asi není nikdy nadšení, pokud se mu na zdi či nábytku vytvoří plíseň, protože zbavit se ji jde těžko. Je proto lepší to přenechávat specialistům, pokud chcete mít jistotu, že plíseň bude skutečně odstraněna. Navíc to škaredě vypadá, zapáchá to a může způsobovat i zdravotní problémy. Při růstu plísně totiž produkují těkavé organické látky, které člověk většinou vnímá jako nepříjemný zápach. – Nátěr proti plísni

Tyto látky mohou poškozovat sliznic dýchacích cest, mohou dráždit oči, nos a krk. Dokonce mohou způsobovat bolesti hlavy a podráždění pokožky. Proto je plísně se co nejrychleji zbavit. Bohužel to mnohdy není tak jednoduché, pokud to tedy alespoň zkoušíte sami. My s manželem jsou zkoušeli všechno možné a rozhodně jsme to neodbývali, protože jsme si byli vědomi všech rizik, které s sebou plíseň nese, ale nic nezabíralo.

Proto jsme…

Proto jsme se rozhodli se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni. Při odstraňování plísně zaměstnanci této firmy nejprve na povrch znečištěný plísní nanesli účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním LSG přímo na stávající povrchy. Ty pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Od té doby máme od plísně klid a rozhodně se nebojíme, že by nás začala v blízké době znovu obtěžovat, protože LSG je nejúčinnější prevencí. Proto jejich službu likvidaci plísní Praha doporučujeme.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *