Odstraňování plísní

Na odstranění plísně mohu doporučit firmu Odstraňování plísní Hradec Králové

LSG proti plísniU nás doma se začala tvořit plíseň, což asi nikdo nemůže považovat za příjemnou situaci. Náš dům byl vždy náchylný k nadměrnému zadržování vlhkosti a plíseň se nejvíce začala vytvářet v chladných a deštivých dnech. Sice se mi vždycky podařilo ji odstranit pomocí dezinfekčního prostředku nebo sava, ale všechno to byla pouze krátkodobá opatření, plíseň se objevovala zas a zas. A tak bylo potřeba tento úkol svěřit odborníkům.

Takže jsem si sedla k počítači a hledala nějakou firmu, která by se o to postarala. A nejlepší reference měla všude úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.oOdstraňování plísní. A já sama, co jsem s nimi měla tu čest spolupracovat, se k těm spokojeným zákazníkům musím přidat. Odvedli opravdu vynikající práci. Na místo napadené plísní aplikovali potřebný desinfekční prostředek určený k čištění plísní.

Po…

Plíseň a náš vyhraný boj s níPo odstranění nečistot a biotického napadení poté aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Ani jim celá práce netrvala příliš dlouho.

Zkrátka byla jsem s jejich prací spokojená ve všech ohledech, takže vám je mohu opravdu jedině doporučit. Navíc ceny této firmy mi připadají ještě přijatelné, takže co vích chtít, než dobrý servis za dostupnou cenu? Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní, takže nemám nejmenší důvod se někdy obracet na někoho jiného. Tady mám vše, co vyžaduji.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *