Čištění koberců

Strojové čištění si poradí i se zeleným šamponem, tepování sedaček Hradec Králové

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme kvalitní čištění strojové kotoučové čištění koberce, které se spolehlivě postará o dokonalé vyčistění vašeho koberce. Poradí si i s takovými skvrnami, o nichž si majitelé koberce mnohdy myslí, že už vyčistit nepůjdou. Samozřejmě koberec nesmí přejít možnou hranici vyčistitelnosti, takže pokud je koberec dvacet let nečištěný, tak jej nedokážeme vyčistit tak, aby vypadal zase jako úplně nový.

Nicméně dokážeme jej zbavit veškerých skvrn, nečistot, mikroorganismů a všeho, co by se na koberci nemělo vyskytovat. Ani zaschlé temperové barvy nejsou pro nás problém. A jak je to možné? Díky našim nejmodernějších technologiím. Generální vyčištění koberců strojovou metodou provádíme v několika krocích. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen čistí, ale také vydezinfikuje, ale je třeba ji nechat několik minut působit.

V dalším…

V dalším kroku přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem a zbavení struktury koberce nečistot. Kosmetiku do koberce pomocí stroje zapracováváme tak dlouho, dokud koberec není úplně čistý. Takže to může být časově náročné. Ale přináší to kýžené výsledky. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce. Protože kotoučový stroj je osazen dlouhými a měkkými štětinkami, které se chovají ke koberci velmi šetrně.

Tyto štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce a koberec bude po čištění vypadat na všech místech stejně. Bohužel je však třeba dodat, že pokud byl koberec dříve čištěn velice nekvalitní metodou, je možné, že poté nebude možné koberec vyčistit naprosto dokonale, ale lépe by to už jiná metoda než strojová stejně nedokázala vyčistit. Proto je vždy lepší si ověřit, jakou metodou firma využívá, než se pro ni rozhodnete, abyste pak nebyli nepříjemně překvapení.

Čištění…

Čištění realizujeme ve všech prostorách, takže i v domácnostech, firmách, obchodech, zkrátka všude, kde si jen vzpomenete. Naší poslední zakázkou bylo čištění zeleného šamponu z koberce. Paní se to nejdříve snažila vyčistit sama, ale docílila pouze toho, že skvrnu zvětšila tím, jak šampon pěnil. Tak se rozhodla, že to raději přenechá našim zaměstnancům. Pro náš kotoučový stroj to však nebyl vůbec žádný problém, koberec zaměstnanci vyčistili hned na první čištění a bylo to vše v pořádku.

Rodiče byli rádi, že jejich koberec je zase čistý a beze skvrn a dle jejich slov vypadá ještě lépe než předtím. Takže pokud potřebujete vyčistit, strojová kotoučová metoda je určitě tou nejlepší volbou. Naše služby realizujeme nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže jsme dostupní skutečně širokou škálu zákazníků.

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *