Čištění fasády po požáru, výškové práce, mytí fasád Hradec Králové

Znečištění fasád má mnoho podob. Od prachu, pylů, mechu, břečťanu až po saze od ohně. Pokud může být něco nepříjemnějšího než mazlavé černé mastné saze od požáru na fasádě, tak tom pochybuji.

Saze vzdorují vodě, déšť a čas je tedy neočistí, lepí se na ně další prach, takže fasáda je ještě znečištěnější a díky své mazlavosti ani nejsou odstranit kartáčem. Jediné, čeho docílíte pomocí domácího neprofesionálního čištění je rozmazání skvrny od sazí do obřích rozměrů.

Co tedy…

Co tedy se znečištěním od sazí a požáru dělat, když nic nepomáhá? Kontaktovat profesionály, kteří se na tuto problematiku zaměřují. Společnost A SERVIS LIPKA čištění fasád je jasnou volbou pro mnoho majitelů nemovitostí s tímto postihnutím. Vysoká profesionalita společnosti a také pracovníků. Kteří jsou vždy pečlivě proškoleni v dané problematice zajišťuje ten nejlepší výsledek.

Tisíce spokojených klientů a téměř žádné negativní zpětné vazby, dlouhé trvání na českém trhu. Ale i v zahraničí, nejvyšší zkušenosti v oboru čištění u nás a také velmi příjemná cena, to vše může společnost A SERVIS nabídnout.

K čištění…

K čištění fasád A SERVIS využívá nejkvalitnější šetrné, ale silné desinfekce v kombinaci s vysokotlakým stříkáním vody na postiženou fasádu. Tato kombinace zajišťuje až sto procentní účinnost v boji se znečištěním. Opakované použití této metody si dokáže hravě poradit i se znečištěním od sazí ohně. Které se z fasády sloupou a spolu s vodou stečou, aniž by po sobě zanechali jakékoli stopy.

Nejlepší volbou pro čištění fasády po požáru je tedy jednička na trhu A SERVIS LIPKA, s.r.o. 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *