Mytí oken

Čištění a mytí oken Drásov

Čištění a mytí oken Drásov

Profesionalita je pro nás na prvním místě. Náš tým je složen z kmenových zaměstnanců, kteří mají čistý trestní rejstřík a jsou pravidelně školeni na nové technologie. Máme mnoholeté bohaté zkušenosti s úklidovými pracemi jako jsou například strojové čištění koberců kotoučovými stroji s rotačními kartáči, strojové čištění podlah, voskování podlah, fluatace, odstraňování graffiti, aplikace antigraffitového nátěru proti vandalismu – AGO. Jako jedna z nejžádanějších prací, kterou zajišťujeme je mytí oken a prosklených ploch. Umyjeme jakkoliv velkou prosklenou plochu a to i ve výšce. Mytí oken v Drásově ve výškách je nebezpečná činnost, kterou byste v každém případě měli svěřit do rukou odborníků. Naše úklidová firma se poskytováním služby mytí oken ve výškách k těmto odborníkům řadí. a bohaté zkušenosti našich zaměstnanců zajišťují maximální bezpečnost celého procesu. Za samozřejmost považujeme také zajištění bezpečnosti v okolí prováděných prací. Při realizaci výškových prací využíváme vysokozdvižnou plošinu nebo slaňovací techniku. Certifikovaní horolezci jsou odborně vyškoleni dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

 

 

 

Nano technologický impregnační nátěr oken, výloh, skl. ploch, mytí oken

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je mezinárodní a profesionální úklidová společnost v oblasti mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch. Veškeré nabízené služby vykonáváme na celém území České a Slovenské republiky, ale také v Německu a Rakousku. Za mnoho let působení na trhu jsme nasbírali řadu zkušeností, co se týče mytí oken a výloh, kvalita zakázek pro naše zákazníky je naší prioritou. Mytí oken provádíme jak formou nepravidelného/jednorázového mytí vašich prosklených ploch, tak i ve stanovených pravidelných intervalech. Jsme schopni zbavit Vás i toho nejsilnějšího znečištění, a to i v případech, kdy bylo způsobeno při rekonstrukci či během stavebních prací. Okna a prosklené plochy zbavujeme nečistot i ve výškách a na složitě přístupných místech – disponujeme nejen vysokozdvižnou technikou s hydraulickým ramenem, ale i technikou horolezeckou a speleologickou. A SERVIS LIPKA, s.r.o. má zaměstnance proškolené dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Ani složitě přístupná místa pro nás nejsou překážkou. Naše služby v oblasti mytí oken a výloh využívají mnozí zákazníci, ať už se jedná o instituce, školy, nemocnice, obchodní centra, restaurace, firmy, či zákazníky v rámci soukromé sféry – pracujeme i v bytech, rezidencích a domech. Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se věnuje také čištění markýz, ať už plastových či látkových. Z důvodu nižší náročnosti zvládáme velmi rychle čistění plastových markýz čistým rozmývákem. Látkové markýzy se čistí strojovou metodou za použití kotoučového stroje, kvalitní čistící chemii Bosch RTS a vysoce výkonného třímotorový vysavače. Čištění markýz trvá déle, jelikož je nutné markýzu čistit opakovaně a to 2x až 3x v jednom čistícím cyklu. Naše firma Vám zrealizuje i impregnaci markýz chemií, kterou odebíráme přímo od výrobce markýzy. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a v bezvětří. Naše úklidová firma má v nabídce služeb vedle mytí oken a čištění markýz i impregnaci GlasProtect hydrofobní nanotechnologie, která zaručí až 6 letý lesk a čistotu vašich oken. Realizujeme také úklidové služby – denní a pravidelné úklidy, odstranění graffiti, aplikace antigraffiti ochrany, strojové čištění čalounění a sedaček, strojové čištění podlah včetně voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG, čištění žaluzií, mytí oken a výloh, odstranění přebytečných reklam, bannerů a jiných zatvrdlých nečistot. www.a-servislipka.cz

 

Mytí oken Drásov

Mytí oken Drásov

 

Úklid po stavbě. Mytí čištění, impregnace oken, výloh, podlah

Po stavební úklidové práce jsme prováděli ve velké obchodní jednotce v obchodním centru v Praze. Při této zakázce jsme našemu zákazníkovi zajišťovali generální úklid po stavbě . Úklid po stavbě v tomto případě se týkal mytí a čištění výloh,  mytí a čištění šatních stěn, čištění spodních lišt výkladů, zrcadel, mříží, oprašování světel, mytí stolů a kovových stojanů, detailní strojové čištění podlahy, vysávání čalouněných šatních stěn a přenášení nábytku. Při této zakázce jsme také zákazníkovi zajistili čištění soc. zázemí a hrubé očištění venkovní dlažby.
Nejprve jsme umyli a vyčistili vše od hrubé špíny tj. všechny stoly, šatní skříně, zrcadla , mříže atd.  K mytí a čištění prosklených ploch výkladů jsme využili tzv. trik suchého leštění, který spočívá v tom, že pro konečné vyleštění skleněné plochy nejsou použity žádné leštící přípravky a tím je zaručeno, že se na ploše neobjeví tahy a kruhy po leštění. Dokonalé provedení  strojového  vyčištění podlahy  jsme zajistili pomocí kotoučového stroje, který používáme i pro strojové čištění koberců a čalounění, velmi účinné a kvalitní čistící chemie a v závěru byl povrch podroben působení vysoce výkonného vysavače, který dokáže podlahu a koberce důkladně zbavit veškerých uvolněných nečistot, nežádoucích pachů, alergenů a vlhkosti. Odbornost a profesionalita našich zaměstnanců zajišťuje vysokou kvalitu provedené práce, se kterou budou naši zákazníci velmi spokojeni.

Naše firma  svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem.  Zaměřujeme se také na hloubkové strojové čištění a tepování koberců. Provádíme mytí, čištění, leštění oken a všech prosklenných proch. Dále na okna nanášíme nanoimpregnaci  tvz. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme rolety, lamely a markýzy.  Odstraňujeme  fólie, banery a nedovoléné  polepy  z  prosklenných ploch.  Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity . Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.  Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá  pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem  atd. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu.  Pokud se Vám naše profesionalita líbí , obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky  +420 608 740 707  nebo formou emailu:  centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

 

Mytí výloh v obchodních centrech Praha

Mytí výloh v obchodních centrech Praha

 

Strojní čištění koberců, matrací, čalounění, křesel

Čištění a tepování koberců provádí společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.  již mnoho let, za tyto roky jsme vyzkoušeli mnoho metod, jak správně a dokonale čistit koberce. Pro celou řadu našich zákazníků realizujeme jednorázové čištění koberců, ale také pravidelné čištění koberců – ve firmách, kancelářích, restauracích a klubech, ale také pro zákazníky v soukromém sektoru. Naše strojová metoda je sice dražší, ale na trhu jednoznačně není kvalitnější metoda, která by dokonale zbavila koberec nečistot a zároveň jej důkladně vydezinfikovala od všemožných škůdců a roztočů. Dezinfekční chemie BOSCH RTS na sebe naváže veškeré nečistoty ze struktury koberce a po pár minutách působení ji rozkartáčujeme kotoučovým strojem GHIBLI, který utvoří pěnu a tuto pěnu vysajeme třímotorovým silným vysavačem. Vysavač zbaví koberec všech nečistot a také vlhkosti, avšak doporučujeme koberec nechat ještě pár hodin odpočnout od drhnutí a nechat jej důkladně proschnout. Zákazníci se na nás obrací s mnoha požadavky, o vyčištění koberců, které se jiným firmám nepodařilo vyčistit a zůstaly po nich fleky. Zákazník by měl vědět, jakou chemii firma před námi použila, protože je možné, že fleky jsou tam zažrané a neodstraníme je už ani my naší strojovou metodou. V tom případě nastává finančně a časově náročné vyměnění koberce. Doporučujeme se o vysoce zatěžované koberce více starat a častěji jim poskytovat generální čištění. A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí také: čištění a voskování podlah, mytí oken a výloh, mytí žaluzií a markýz, úklid po malířích, po stavební úklid, odstranění plísní, odstranění graffiti, antigraffiti nátěr. Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi, proto většinou úklidy provádíme do druhého dne od objednání. Kontaktujte nás prosím na centrala@a-servislipka.cz.

 

Strojní čištění koberců Brno

Strojní čištění koberců Brno

 

Hloubkové, dezinfekční strojové čištění koberců, čalounění

Hloubkové strojové čištění koberců Brno provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Troufáme si tvrdit, že jsme schopni strojově vyčistit koberce, se kterými si jiná firma neumí poradit. Pro strojové čištění koberců používáme v kombinaci kotoučového stroje Ghibli SB 43 Comfort Plus a velmi výkonný průmyslový vysavač  AS59 s výkonem 1600 W, který je osazen dvojitou turbínou, která vyvíjí podtlak 2x200mb. Kotoučovým strojem, na kterém je osazen vysoký šampónovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm, Vám zaručujeme precizní hloubkové vyčištění, které vám nepoškodí vlákna koberce. Do stroje aplikujeme kvalitní čistící chemii Bosch RTS. Chemie se dokonale zapracuje do kobercové plochy, po chvilkovém působení se veškeré znečištění uvnitř koberce dostane na povrch, odkud je vše odsáto třímotorovým vysokotlakým vysavačem s úzkou hubicí téměř dosucha.

Musíme taky upozornit na metodu čištění koberců pouze extraktorem, kterou mnoho firem nabízí a inzeruje za kvalitní čištění. Inzeruje zde cenu levnější, než kterou my uvádíme za výchozí, tedy cenu 24,- Kč/m2. Konkurenční firmy uvádějí cenu 17,- Kč/m2 i 15,- Kč/m2. Tady je ovšem nutné zdůraznit o jaké čištění se jedná, u čištění koberců extrakční metodou jde pouze o vstříknutí vody včetně chemie do podsady koberce a její okamžité odstátí. Neprovede se zde žádný prvek mechanického čištění a kartáčování, všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci. Podle našich nabytých zkušeností vstříknutá chemie zde není ani dostatečně dlouho na to, aby kvalitně reagovala. V minulosti jsme vyzkoušeli různé metody čištění koberců: čištění koberců mokrou pěnou Brno, čištění koberců párou v Brně, čištění koberců suchou metodou odsávaných čistících prášků Brno, čištění a tepování koberců suchou pěnou Brno, čištění koberců extrakční metodou Brno, atd. Z těchto všech metod se nám nejvíce osvědčil současně námi používaný systém strojového čištění koberců kotoučovým strojem + špičková chemie Bosch. U tohoto systému čištění nám odpadly reklamace, po té co koberce úplně vyschly. U pěn a u extrakčních metod se nám v minulosti stávalo, že po té co byl koberec vyčištěn a plně vyschl, objevovaly se na koberci fleky. Technologie, kterou používáme je nejefektivnější a koberce zůstanou vždy čisté, dezinfikované, zbaveny nežádoucích pachů a všech povrchový či hrubých nečistot. Na každý koberec Vám dáme záruku. Zaměstnáváme tým pravidelně proškolených pracovníků, kteří umí pracovat s chemií. Naše chemie je dezinfekční a je vhodná do zdravotnického a potravinářského průmyslu nebo tam kde se pohybují domácí zvířata. Naši zaměstnanci jsou profesionálové, odborníci, kteří u firmy pracují řadu let, nevyužíváme služeb brigádníků. Vážíme si toho a setkáváme se s tím, že v dnešní době skoro nikdo nechce manuálně pracovat, proto si ceníme jejich práce dvojnásob. Řadíme se mezi úklidové firmy, která dbá na kvalitu provedené práce a náš úklid je vždy dalece nad standardem konkurence. V Brně vykonáváme hloubkové a generální čištění koberců pro celou řadu významných zákazníku a jsme schopni strojově a hloubkově vyčistit koberce na Moravě a v Čechách tak, že i při velké ploše vyčistíme koberce po zavírací době obchodu, úřadu či instituce tak, že druhý den ráno muže bez problémů fungovat provoz.

 

Čištění čalounění Ostrava

Čištění čalounění Ostrava

 

Strojové čištění, impregnace, voskování, krystalizace podlah

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je kvalitní úklidová společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Strojová metoda čištění koberců, je jediná metoda, kterou nabízíme a také nejkvalitnější metoda v čištění koberců a podlah Pardubice. Čištění koberců Pardubice realizujeme strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, čistící chemie Bosch RTS a vysoce výkonného vysavače. Na koberec naneseme velmi kvalitní chemii Bosch RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce a koberec vydezinfikuje. Kotoučovým strojem Ghibli chemii důkladně vykartáčujeme napovrch, spolu s nečistotami a odtud ji odsajeme třímotorovým vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinou. Vyzkoušeli jsme mnoho metod, i těch levných, ale nikdy jsme nedosáhli lepšího výsledku, jako metodou strojovou. Extrakční metoda je mnoha úklidovými společnostmi stále nabízena, ale nedoporučujeme ji z důvodu toho, že zde chybí proces kartáčování a chemie, která se při extrakční metodě používá, způsobuje fleky, které už nemusí jít odstranit. A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje strojovou metodou i čištění podlah Pardubice. Zde využíváme několika druhů chemií, podle druhu podlahy a vždy začínáme tou šetrnější, abychom podlahu nepoškodili. Doporučujeme zákazníkům, zvlášť pokud mají podlahu novou, aby si ji nechali zakonzervovat průmyslovým polymerem (fluatace). Polymer ochrání podlahu před jejím poškozením a vydrží až jeden rok. Po roce je důležité nechat polymer odstranit a nanést znovu nový. Tímto voskováním zabráníte hloubkovému usazení nečistot do podlahy. A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům realizuje také – odstranění graffiti, antigraffiti nátěr, po stavební úklid, mytí oken a výloh, odstranění plísní, mytí markýz a žaluzií a mnoho dalších informací, včetně cenových nabídek, naleznete na www.a-servislipka.cz.

 

Voskování podlah obchodního centra

Voskování podlah obchodního centra

 

Odstranění graffiti, plísní, celopolepů, folií. Nátěr proti plísním.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se potýká s mnoha překážkami při odstranění graffiti, ale žádná překážka pro nás není neřešitelná. Writteři, kteří ničí majetek našich zákazníků jsou velmi vynalézaví a nedělá jim problém poničit fasádu i ve výškách. Při odstranění graffiti ve výškách využíváme vysokozdvižnou techniku, která nám zajistí bezpečné odstranění graffiti a také kvalitně provedenou práci. Pokud odstraňujeme graffiti ve výškách, tak posíláme k zákazníkovi náš kvalitně proškolený tým dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Postupujeme v zásadě tak, že zjistíme, zda je aplikována antigraffiti ochrana a po té čistíme graffiti kvalitním odstraňovačem a vysokotlakým zařízením. Není-li přítomnost antigraffiti ochrany na fasádě, tak zeslabíme graffiti na co nejvyšší možnou míru a zamalujeme namíchanou fasádní barvou, pokud je fasáda kamenná, tak spolupracujeme s kvalitními kameníky, kteří dokážou takové fasády zrestaurovat. Writteři jsou velmi obětaví a dokáží se vracet a opakovaně ničit majetek našich zákazníků. Takovému ničení lze předejít aplikací antigraffiti ochrany, která zaručí 100% výsledek odstranění graffiti a také se jejich návrat zmírní, protože ví, že jejich dílo na fasádě dlouho nevydrží. Navíc antigraffiti ochrana působí jako lesklý lak a tak už mnoho sprejerů ví, že životnost jejich díla nebude mít dlouhého trvání a jdou tvořit podpisy a obrázky jinam. Naše společnost nabízí spolu s antigraffiti programem také servis odstranění graffiti, který je pro naše zákazníky, kterým jsme aplikovali antigraffiti ochranu, velmi levný a rychlý. Tento servis probíhá po celou dobu životnosti antigraffiti ochrany, která se pohybuje mezi 4 – 6 lety, stačí zavolat naší společnost a dohodneme se na termínu odstranění graffiti. Při odstranění graffiti je velmi důležitá teplota, která nesmí klesnout pod 10°C a to z toho důvodu, že při nižších teplotách odstraňovač graffiti nepůsobí dokonale. A SERVIS LIPKA, s.r.o. ze svých činností na trhu úklidových služeb nabízí také – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Odstraňování graffiti pískováním Praha

Odstraňování graffiti pískováním Praha

 

Na těchto místech jsme pracovali na zakázkách:

Mikuláškovo náměstí 3, 625 00 Brno-Bohunice … Jihlavská 47, 62500 Brno – Bosonohy … Ivanovické náměstí 4, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Pekařská 5, 60200 Brno-střed … Vejrostova 6, 635 00 Brno-Bystrc … U Svitavy 1, 618 00 Brno – Černovice … náměstí Karla IV. 17, 628 00 Brno-Líšeň … Zelná 68, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Traťová 3, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Skryjova 2, 614 00 Brno-sever, Husovice … Tovární 7, 643 00 Brno – Chrlice … Taussigova 23, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Tomečkova 1, 638 00 Brno-Lesná … Zlatníky 2, 614 00 Brno-Obřany … Kleštínek 13, 621 00 Brno-Jehnice … Borodinova 6, 623 00 Brno-Kohoutovice … Dolnopolní 10, 614 00 Brno-Maloměřice … Křížkovského 31, 603 00 Brno-Pisárky … Hapalova 2, 621 00 Brno-Řečkovice … U Mostku 3, 621 00 Brno-Brno-Jehnice … Podstránská 10, 627 00 Brno-Slatina … Třískalova 3, 638 00 Brno-Brno-sever … Preslova 9, 602 00 Brno-Brno-střed … Zeiberlichova 8, 644 00 Brno-Brno-sever … V tišině 6, 620 00 Brno-Brno-Tuřany … Žilkova 61, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … Schwaigrova 9, 617 00 Brno-jih, Komárov … Bešůvka 7, 641 00 Brno – Žebětín … Kobylín 3, 644 00 Brno-Soběšice … Pokorova 4, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice … Dunajská 31, 625 00 Brno-Starý Lískovec … Tišnovská 97, 613 00 Brno-Brno-sever … Svánovského 3, 628 00 Brno-Brno-Líšeň … Závětrná 5, 620 00 Brno-Tuřany … Brněnská pole 3, 664 51 Šlapanice … Na Zahrádkách 347, 666 01 Tišnov … Východní 8, 620 00 Brno-Tuřany … Prušánecká 13, 628 00 Brno-Vinohrady … Poplužní 1, 619 00 Brno-Brno-jih … Jana Babáka 3, 616 00 Brno-Žabovřesky … Tovačovského 17, 636 00 Brno-Židenice … Pospíšilova 4, 613 00 Brno-Brno-sever … U vlečky 4, 617 00 Brno-Brno-jih … Vaňhalova 4, Brno-Kohoutovice, 623 00 Brno … Úpatní 13, 634 00 Brno-Brno-Nový Lískovec … Zemanova 2, 627 00 Brno-Brno-Slatina … U Leskavy 28, 625 00 Brno-Brno-Starý Lískovec … Terasová 40, 616 00 Brno-Žabovřesky … Vnitřní 4, 664 48 Brno – Moravany … Slunečná 6, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Jundrovská 12, 624 00 Brno-Komín … Božetěchova 34, 612 00 Brno-Královo Pole … Žleb 11, 612 00 Brno-Brno-Královo Pole … Na Loučkách 1212, 664 34 Kuřim … Na Vyhlídce 742/56, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Nádražní 142/98, 373 12 Borovany … Miletínská 42/32, 373 72 Lišov … Havlíčkova 515/72, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Nad Cihelnou 618/106, 382 32 Velešín …  náměstí Svornosti 32/58, 328 21 Český Krumlov … Lannova tř. 43/106, 370 01 České Budějovice … Palackého 87/103, 389 01 Vodňany … Lesní 144/79, 373 82 Včelná … Na Zahradách 532/102, 373 11 Ledenice … Náměstí 43/422, 382 03 Křemže … Omlenická 273/23, 382 41 Kaplice … Nádražní 313/25, 377 01 Jindřichův Hradec … Na Hradečku 259/79, 379 01 Třeboň … K Leváčku 1039/26, 374 01 Trhové Sviny … Budějovická 573/423, 390 02 Tábor … Pohraniční stráže 63/72, 386 01 Strakonice … Nová 33/57, 392 01 Soběslav … K Přehradě 218/35, 373 24 Římov  … Na Skále 1032/23, 398 11 Protivín … Solní 143/23, 383 01 Prachatice … Chelčického 33/136, 397 01 Písek … Třeboňské předm. 258/106, 378 16 Lomnice nad Lužnicí …  Bartákova 9, 795 01 Rýmarov …Cihelní 21, 748 01 Hlučín … Bílovecká 92, 747 06 Opava … Bochenkova 3, 748 01 Hlučín … Hlavní 194, 747 06 Opava … Olomoucká 70, 746 01 Opava … Husova 9, 792 01 Bruntál … Hornická 5, 748 01 Hlučín … Cihelní 4, 747 21 Kravaře … Bílovecká 144, 747 06 Opava … Sadová 898, 691 42 Valtice  … Rybáře 36, 691 45 Podivín … Malá Strana 194, 691 42 Valtice … Republikánské obrany 3, 692 01 Mikulov … Janův hrad 344, 691 45 Podivín … Na Vyhlídce 920, 685 01 Bučovice … Bzenecká 1531, 696 62 Strážnice … Cihelny 13, 696 01 Rohatec …  Nám. 15.dubna 1085, 696 03 Dubňany … Kpt. Jaroše 14, 690 02 Břeclav … Javorová 3, 695 01 Hodonín … Pekařská 73, 691 44 Lednice … Astronautů 13, 736 01 Havířov …Frýdecká 139, 737 01 Český Těšín … Alexandra Sergejeviče Puškina 14, 736 01 Havířov … Alšova 9, 733 01 Karviná … Na Nábřeží 74, 736 01 Havířov … Míru 473, 735 31 Bohumín … Čs. armády 1041, 735 81 Bohumín … Blatná 522, 735 31 Bohumín … Březová 17, 734 01 Karviná … K Holotovci 60, 735 11 Orlová … Bohumínská 11, 735 06 Karviná … Blatná 69, 735 31 Bohumín … Březová 788, 735 14 Orlová … Beskydská 719, 739 61 Třinec … U Studny 14, 734 01 Karviná … Sokolovská 9, 735 06 Karviná … Alexandra Sergejeviče Puškina 12, 736 01 Havířov … Na Mokřinách 23, 795 01 Rýmarov … Československé armády 38, 74301 Bílovec … Hrabyňská 236, 747 92 Háj ve Slezsku … Dr. Ed. Beneše 25, 748 01 Hlučín … Paskovská 327, 720 00 Ostrava-Hrabová … Předvrší 69, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na pomezí 96, 747 06 Opava … Hrnčířská 31, 748 01 Hlučín … Tylova 24, 747 06 Opava … Skrbovická 27, 792 01 Bruntál … Pavla Strádala 26, 748 01 Hlučín … Náměstí 47, 747 21 Kravaře … Na pomezí 56, 747 06 Opava … Bohuslava Martinů 24, 741 01 Nový Jičín … Spojná 24, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Malá strana 321, 742 13 Studénka … Sušilova 1553, 742 58 Příbor … M. Baláše 2237, 741 01 Nový Jičín … Sadová 25, 742 21 Kopřivnice … Nad Lipinou 2321, 738 01 Frýdek-Místek … Mírová 625, 742 13 Studénka … Smetanova 341, 742 58 Příbor …Jana Zrzavého 22, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Komenského nábřeží 111, 739 21 Paskov … Nad Mostárnou 2938, 738 01 Frýdek-Místek … Školská čtvrť 1352, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm … Komorní 24, 737 01 Český Těšín … Záhumení 575, 742 01 Suchdol nad Odrou … Gagarinova 207, 742 58 Příbor … Staroveská 165, 724 00 Ostrava-Proskovice … Bočkovo náměstí 30, 753 62 Potštát … Armádního generála Ludvíka Svobody 748, 742 13 Studénka … Na Surdíku 42, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Hraniční 287, 739 61 Třinec … Staříčská 53, 739 25 Sviadnov … 28. října 3, 751 17 Horní Moštěnice …  Palackého náměstí 2, 683 23 Ivanovice na Hané … Lomená 548, 798 27 Němčice nad Hanou … Padlých hrdinů 914, 752 01 Kojetín … Školní 212, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Masarykovo náměstí 8, 753 01 Hranice … Bratrská 11, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tršice 252, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 144, 751 23 Dolní Újezd … Tyršova 788, 768 24 Hulín … Vrbátky 15, 798 13 Vrbátky … Tršice 238, 78357 Tršice … Masarykova 66, 783 72 Velký Týnec … Komenského 355, 783 73 Grygov … Komenského 445, 751 03 Brodek u Přerova … Náměstí 8, 768 02 Zdounky … Havlíčkova 318, 768 33 Morkovice-Slížany … Wolkerova 161/104, 665 01 Rosice … náměstí Míru 121/54, 676 02 Moravské Budějovice … Jihlavská 551/461, 588 56 Telč … Vídeňská 1089/505, 691 23 Pohořelice … Česká 755/63, 671 72 Miroslav … Věžní 4865/61, 586 01 Jihlava … Zámek 51/768, 594 51 Křižanov … Ostopovická 385/87, 642 00 Brno – Bosonohy … Nová 575/72, 664 48 Brno – Moravany … Mládežnická 1186/52, 674 01 Třebíč … Na Vyhlídce 488/64, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Lánice Sadová 669/85, 595 01 Velká Bíteš… Podohradí 275, 687 51 Nivnice … Družstevní II 540, 687 25 Hluk … Vlčnov 551, 687 61 Vlčnov … Hradská 3034, 760 01 Zlín … Nemocniční 965, 755 01 Vsetín … Horní Valy 2094, 688 01 Uherský Brod … Nivy 239, 763 26 Pozlovice … Pod Léštím 786, 763 26 Luhačovice … Sušilova 972, 687 71 Bojkovice … L. Výducha 514, 763 21 Slavičín … Na Vyhlídce 813, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Luční 959, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 505, 756 12 Lidečko …  Podřevnická 425, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Nádražní 1153, 763 12 Vizovice … Dostihová 21, 763 15 Slušovice … Východní 2151, 686 06 Staré Město … Solná cesta 414, 686 01 Uherské Hradiště … V Rovinách 125, 140 00 Praha- Podolí, Praha 4 …  Prosecká 74, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Klímova 4, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … U Santošky 15, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Kostečná 3, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Ústřední 36, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 …  Voděradská 4, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Bělohorská 146, 169 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Lovosická 38, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Zastavěná 4, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Trojská 198, 171 00 Praha-Troja, Praha 7 … Přecechtělova 35, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Korunní 65, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Moskevská 4, 101 00 Praha -Vršovice,  Praha 10 … Pod Harfou 3, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Božkovská 2, 141 00 Praha -Záběhlice, Praha 10 … Sudoměřská 44, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Navigační 785, 252 61 Jeneč, Praha-západ …  Česká 877, 253 01 Hostivice … Slunečnicová 258, 253 01 Chýně … Ořech 7, 252 25 Jinočany … U Trati 160, 252 25 Zbuzany … Karvinská 198, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Michálkovická 214, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Kpt. Jaroše 11, 722 00 Ostrava-Třebovice … Dr. Šavrdy 6, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Domovská 22, 720 00 Ostrava-Hrabová … Horní 51, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Příčná 550, 742 83 Klimkovice … Karla Svobody 17, 725 27 Ostrava-Plesná … Knížecí 1, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Lašská Karla Pokorného 58, 708 00 Ostrava-Poruba … Hluboká 3, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Bezručova 4, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Mariánskohorská 2, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Kamenná 10, 723 00 Ostrava-Martinov …

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *